Aktyvaus poilsio džiaugsmai Taragonoje

Pasyvus poilsis gulint prie jūros ar baseino jau po truputi praranda savo populiarumą. Dabar keliaujantys žmonės paprastai iš atostogų nori kur kas daugiau – įspūdžių, naujų potyrių, aktyvaus judėjimo ir panašių dalykų. Net ir atrodo visiškai kurortinė ir pasyvių poilsiautojų pamėgta Ispanija puikiai tinka ir aktyviam poilsiui. Taragona taip pat tam puikiai tinka. Miesta ir regionas visai netoli Barselonos, turistų sostinės, leidžia patirtį tikrai daug ir pamatyti tikrai daug ką. Nuo standartinių lankytinų vietų iki stipriai unikalių būdų praleisti atostogos.

Taragona lankytinos vietos

Taigi, kaip tas poilsis gali atrodyti ir kokios Taragona lankytinos vietos vertos dėmesio tiems, kurie ieško aktyvaus poilsio. Viskas prasideda nuo visos puokštės vandens sporto rūšių. Net jei neturite nieko bendro su banglentėmis ar burlentėmis, o gal tiesiog nardymu, turbūt nuo to ir reiktų pradėti. Įrangos nuomos punktų Ispanijos pakrančių miestuose bei miesteliuose netrūksta. Jei norėsite išbandyti banglentę, nesunkiai ne tik galėsite ją išsinuomoti, bet ir rasti instruktorių pirmai valandai, dienai, o gal net visai savaitę. O per tiek laiko, skiriant kelias valandas kasdien visą savaitę, galima tikrai neblogai pramokti banglenčių meno. Ir nebus nė akimirkos padvejoti, kad tai nėra aktyvus sportas.

Nors banglentės turbūt yra pirmas sportas, apie kurį pagalvoja aktyvaus poilsio pajūryje ieškotojai, Taragonoje galima atrasti ir kur kas daugiau sporto rūšių. Pavyzdžiui, nardymas. Tiek paprastas su kauke ir vamzdeliu, tiek ir su visa deguonies įranga ir giliaisiais nėrimais. Būdami Ispanijos pajūryje galite gauti progą išbandyti ir burlentes, kaitavimą. Šalia jūros, paplūdimyje, prasideda visa puokštė žaidimų su kamuolių – visų pirma tinklinis bei futbolas.

Bet Taragona ir jos apylinkės gali pasiūlyti ir puikių lankytinų vietų labiau sausumos, net kalnų sporto mėgėjams. Žinoma, ledinio alpinizmo čia nerasite. Kita vertus, laipiojimas uolomis, ilgi pasivaikščiojimai ar bėgiojimas kalnų takais, kalnų dviračiai – visa tai nesunkiai pasiekiama per valandą ar kelias nuo jūsų viešbučio Taragonos centre. Taigi, svarbiausia galvoti plačiai, svajoti drąsiai ir ieškoti bet ko, apie ką tik galite pagalvoti. Ispanija, Taragona ir visi aplinkiniai regionai tinka daugeliui sportų. Vien paprastas vaikščiojimas po lankytinas vietas, jei tai trunka visą ilgą dieną, jau yra puikus aktyvus poilsis, nešantis dar ir visą puokštę žinojimo.