7 būdai, kaip daugiau laiko praleisti lauke

Ne paslaptis, jog buvimas gryname ore turi teigiamos įtakos tiek mūsų savijautai, tiek ir bendrai nuotaikai, tačiau net ir žinodami tai, ilgiau pabūti lauke prisiruošiame ne kiekvieną dieną. Jei ir Jūs laiką mieliau leidžiate kambaryje, išbandykite šias idėjas – jei pritaikysite jas savo kasdienybėje, be didelių pastangų lauke praleisite gerokai daugiau savo laiko.

  1. Suraskite naujų būdų, kaip pasiekti darbą

Tai pats paprasčiausias būdas priversti save kur kas daugiau pajudėti ir praleisti daugiau laiko lauke – ypač tuomet, jei kelionėms į darbą visuomet rinkdavotės automobilį arba viešąjį transportą. Bent jau šiltuoju sezonu iškeiskite įprastas transporto priemones į dviratį ar elektrinį paspirtuką. Tokios kelionės padės išvengti rytinių kamščių ir tuo pačiu leis šiek tiek „pravėdinti“ galvą.

  1. Dažniau gaminkite grilio patiekalus

Šiltuoju sezonu kiekvienam tiesiog būtina pasimėgauti gardžiais grilio patiekalais – taip ne tik paįvairinsite savo mitybą, bet ir būsite priversti daugiau laiko praleisti gryname ore. Dar geriau, jei lauke maistą ir gaminsite, ir valgysite: tokia idėja turėtų patikti tiek Jūsų namiškiams, tiek ir bičiuliams. Kelios tokios popietės per savaitę tikrai turės teigiamos įtakos bendrai Jūsų savijautai.

  1. Sugalvokite naujų pramogų savo kieme

Tam, kad net ir pavalgius dar kurį laiką nesinorėtų eiti į kambarį, verta pagalvoti apie papildomas pramogas, kurios sudomintų ne tik vaikus, bet ir Jus. Tokiu atveju ypač praverčia batutai, kuriuos apžiūrėti galite čia. Jie ne tik leis smagiai praleisti laiką, bet ir padės sudeginti neseniai suvartotas kalorijas. Pasitarkite su namiškiais – galbūt jie pasiūlys ir daugiau veiklų, kurias būtų galima išbandyti kieme.

  1. Pradėkite sportuoti lauke

Jei esate sporto entuziastas, bent jau šiltuoju sezonu sporto salę iškeiskite į lauko treniruotes. Tam tiks bet kokia fizinė veikla: pratimai ant kilimėlio, bėgimas, važinėjimas dviračiu ar netgi svarmenų kilnojimas. Maloniai šviečiant saulei, sportuoti motyvacijos bus gerokai daugiau, o tokios treniruotės atneš dvigubą naudą: ne tik sieksite asmeninių tikslų, bet ir ilgiau pabūsite lauke.

  1. Leiskitės į turistinį žygį

Savaitgalius ar laisvesnes dienas galite paskirti stovyklavimui gamtoje – tokia veikla leis visiškai atsipalaiduoti ir pamiršti kasdienius rūpesčius. Tiesa, pasiruošimui reikės skirti šiek tiek laiko, tačiau visos pastangos atsipirks su kaupu. Jei iki šiol niekada to nebandėte, grįšite kupini naujų įspūdžių, o galbūt netgi atrasite mėgstamą veiklą, kuri be jokių raginimų Jus dar dažniau išvilios į lauką.

  1. Kasdienes veiklas perkelkite į lauką

Jei leisdami laisvalaikį kambaryje atrandate laiko įdomiai knygai ar pokalbiui telefonu, tą patį galite veikti ir lauke – svarbiausia save laiku „pagauti“ ir išsiugdyti naują įprotį. Papildoma motyvacija gali tapti ir patogūs lauko baldai, pavyzdžiui, sūpynės – įsitaisius jose, daug smagiau užsiimsite bet kokia mėgstama veikla. Platų jų asortimentą rasite Pigu.lt el. parduotuvėje arba paspaudę šią nuorodą: https://pigu.lt/lt/baldai-ir-namu-interjeras/lauko-baldai/supynes.

  1. Užsiimkite sodininkyste

Kieme pasodinę gėlyną ar nusprendę užsiauginti keletą daržovių, būsite priversti juos laistyti, ravėti ir kitaip prižiūrėti, todėl laikas, praleidžiamas lauke, ženkliai išaugs. Be to, pradėję tokius projektus, mėgausitės ir jų rezultatais: gėlynai padovanos žavią kiemo išvaizdą, o pasodintos daržovės rudenėjant leis mėgautis gardžiu derliumi.

Įtraukę į savo kasdienybę bent kelias iš šių veiklų, daug daugiau laiko praleisite lauke. Nors iš pradžių gali būti neįprasta, tačiau neilgai trukus pramogos gryname ore taps nauju Jūsų laisvalaikio praleidimo būdu!