5 maitinančioms mamoms skirtos priemonės

Jau seniai praeityje laikai, kai maitinančios mamos, kurios norėdavo sugrįžti į darbą, turėdavo nutraukti maitinimą krūtimi. Šiandien esme gerokai labiau pažengę į priekį, todėl maitinančioms mamoms nereikia daryti pauzės. Puikiai suprantama, kad šiais laikais daugelis mamų nori kuo greičiau tęsti darbą, kad neprarastų įgūdžių ir gautų tokį patį atlyginimą, kokį gavo iki nėštumo. Todėl labai svarbu, kad būtų iš anksto pasirūpinta reikiamomis priemonėmis, palengvinančiomis visą vaikelio maitinimo krūtimi procesą.

  • Pientraukis. Tai viena iš svarbiausių priemonių, kurią turi turėti kiekviena maitinanti mama. Galima rinktis tiek rankinį, tiek ir automatinį prietaisą, kartu su nedidele talpa pienui. Jei vaikelį prižiūri tėtis ar auklė, prieš išeinant į darbą, galite nusitraukti pieną ir palikti du, tris ar keturis buteliukus. Tokio kiekio turėtų pakakti, kad vaikelis neliktų alkanas tol, kol būsite darbe.
  • Suknelės maitinančiomsMaitinančioms mamoms skirtos liemenėlės. Jei nusprendėte į darbą keliauti kartu su savo vaikeliu ar vaikelį jums kas keletą valandų atveš pamaitinti, tuomet vertėtų įsigyti maitinančiai mamai pritaikytą liemenėlę, kuri gerokai palengvins visą maitinimo procedūrą.
  • Liemenėlių įklotai. Jei pieno turite pakankamai, tuomet pravartu įsigyti įklotus, skirtus liemenėlėms. Tokiu būdu galėsite apsaugoti savo drabužius nuo peršlapimo. Ką jau kalbėti apie tai, kad toks pasirinkimas bus kur kas higieniškesnis.
  • Suknelės maitinančioms. Lygiai taip pat kaip ir minėtos liemenėlės, suknelės maitinančioms mamoms yra neįkainojamas pasirinkimas. Tai patogu, praktiška ir padeda išvengti daug nepatogumų, kurie įprastai kyla maitinant viešose vietose. Be to, šiuolaikinės suknelės maitinančioms yra labai madingos, komfortiškos ir gaminamos iš pačių natūraliausių medžiagų.
  • Pieno buteliukai. Pravartu iš anksto pasirūpinti pienui skirtais buteliukais. Be abejo, prieš įsigydami vieną ar kitą buteliuką, būtinai įsitikinkite, kad jie yra pritaikyti jūsų amžiaus vaikučiui.

Visi šie maitinančioms mamoms skirti aksesuarai yra nesunkiai randami įvairiose specializuotose internetinėse parduotuvėse, kur pastarosios prekės įprastai yra siūlomos žemesnėmis kainomis. Be to, internete galime rinktis iš kur kas didesnio skirtingų prekių asortimento, todėl galime lengviau patenkinti savo lūkesčius.